Scarlet X

dental-bridge.png
floater-1.png

İlk kez, inanılmaz derecede başarılı iki dermal yaşlanma karşıtı tedavi – radyofrekans (RF) ve mikro iğneleme – hemen hemen her cilt sorununu hedef almak için birleştirildi!

Scarlet benim için ne yapabilir?

 • Aktif akne ve akne izlerini tedavi eder
 • Kaybedilen kolajeni yeniden oluşturur
 • Gül Hastalığını iyileştirir
 • Cildi kaldırır ve sıkılaştırır
 • Gözenekleri küçültür
 • Kılcal damarlarının görünümünü azaltır
 • Güneşten zarar görmüş cilt ve yara izlerini tedavi eder
 • İnce çizgileri yumuşatır
 • Hiperpigmentasyonu azaltarak cilt tonunu eşitler

Scarlet RF benim için uygun mu?

Pratik olarak herkes bu prosedürden yararlanabilir. Scarlet RF, patentli teknolojisi ten renginden etkilenmeyen radyo dalgalarına dayandığı için tüm cilt tiplerinde çalışır. Scarlet RF Sisteminin sizin için neler yapabileceğini öğrenmek için lütfen ücretsiz danışmanlık için bizimle iletişime geçin. Hamileyseniz veya emziriyorsanız, defibrilatörünüz, metal implantlarınız, kalp piliniz, otoimmün hastalığınız, kanser veya cilt hastalığınız varsa veya Roaccutaine kullanıcısıysanız Scarlet düşünülmemelidir.

Temel faydalar:

 • Kafa derisi, yüz, boyun, göğüs, karın, kollar, iç uyluklar ve dizleri tedavi eder. Dudaklar ve göz çevresi için güvenlidir.
 • Cilt sıkılaştırma, kafa derisi sıkılaştırma, gözeneklerin, yara izlerinin ve fotoyaşlanmanın tedavisi için FDA onaylıdır
 • Yetmişten fazla ülkede ABD ve uluslararası patentli
 • Tüm cilt tipleri için güvenli

Tedaviye nasıl hazırlanırım?

Scarlet RF tedavisi, ziyaretinizden önce herhangi bir özel hazırlığa ihtiyaç duymaz. Ancak, bu tıbbi bir tedavidir, bu nedenle tıbbi ekibimizle konsültasyon gereklidir. Tedavi sırasında fiziksel rahatsızlık veya endişe duyuyorsanız, lütfen ilk görüşmeniz sırasında PRO-NOX Nitröz Oksit Sistemi hakkında bilgi alın.

Uygulamanızdan 14-30 gün önce Alastin Skincare'in Prosedür Geliştirme Sistemini başlatmasını doktorunuza sorun. Bu sistemle ön işlem yapmak, çalışmayan kolajen ve kirleri temizleyecek ve cildinizi optimum sonuçlara hazırlayacaktır. Tedaviden sonra devam etmek, aksama süresini en aza indirecek ve sonuçları yükseltecektir. Kullanım talimatları.

Bir tedavi ne kadar sürer?

Scarlet RF tedavileri yüz için yaklaşık yirmi dakika, boyun için on dakika sürer. Vücut tedavisi için gereken süre, tedavi edilecek bölgenin büyüklüğüne ve durumuna bağlıdır. Scarlet RF tedavisi hem zamandan tasarruf sağlar hem de devrim niteliğinde etkilidir. Rahatlığınız konusunda endişeleriniz varsa lütfen uygulayıcınıza sorun.

Tedavi sonrası normal hayata nezaman dönerim?

Scarlet RF, RF sistemleri alanındaki en güvenli tedavidir ve çok az kesinti süresi ve hiçbir yan etkisi yoktur. Tedavinizden sadece birkaç saat sonra kızarıklık ve biraz şişlik beklenebilir, ancak her ikisi de sadece hafif olmalıdır. Hafif bir güneş yanığı geçirmiş gibi yüzünüz ısınabilir. Temel cilt ve saç bakımı, işlemden sonraki günlerde ihtiyaç duyulan tek şeydir. Çoğu hasta tedaviden hemen sonra normal aktivitelerine döner.

Saç derisi tedavisi görenler için, birkaç gün boyunca hafif bir çekme hissi hissedebilirsiniz. Tüm tıbbi tedavilerimizde olduğu gibi, iletişim bilgileri ile birlikte bir tedavi sonrası bakım sayfası sağlanacaktır.

Sonuçları görmem ne kadar sürer?

Bazı gözle görülür sıkılaşma sonuçları hemen gelir ve kolajen ve elastin lifleri yenilendikçe dermal yeniden şekillenmenin sonuçları zamanla ortaya çıkar. Çoğu hasta için, ölçülebilir sonuçlar iki ila üç ay içinde kademeli olarak ortaya çıkar. Optimum sonuçlar için en az üç seans önerilir. Sonuçlar, genel cilt durumunuza bağlı olarak altı aydan bir yıla kadar sürebilir ve rötuş prosedürleri görünümünüzü zaman içinde korumanıza yardımcı olabilir.

Bilim nedir?

Scarlet RF, dermisi değişen tedavi derinliklerinde hassas bir şekilde kontrol edilen RF enerjisiyle doğrudan pıhtılaştıran minimal invaziv mikroiğneleme elektrot teknolojisini kullanır. Tedavi derinliği, gücü ve modu, tedavi sırasında yetenekli uygulayıcılarımız tarafından izlenir ve değiştirilir. Genel cilt sağlığı, sağlıklı, genç cildin temel bileşenleri olan hacimsel kolajen ve elastinin yenilenmesi ve yeniden bağlanmasıyla iyileştirilir. Derinin altındaki enerjinin gözyaşı şekli bu tedaviyi bu kadar etkili kılan şeydir. Tanınmış doktor ve bilim adamı Jongju Na, en güvenli ve en etkili RF tedavisi için bu anahtar yöntemi bulabildi. Bu keşfi “Na etkisi” olarak adlandırdı. Na etkisinin arkasındaki kanıtlanmış bilim, Scarlet RF'nin cilt ve saç derisinin gençleşmesi için bu eşsiz tedaviyi sunmasına izin veren şeydir.

Scarlet RF resimli

Scarlet RF çalışır mı?

Scarlet RF, RF sistemleri alanındaki en güvenli tedavidir ve çok az dinlenme süresi ve hiçbir yan etkisi yoktur. Tedavinizden sadece birkaç saat sonra kızarıklık ve biraz şişlik beklenebilir, ancak her ikisi de sadece hafif olmalıdır. ... Hastaların çoğu tedaviden hemen sonra normal aktivitelerine döner.

Scarlet RF nedir?

Scarlet SRF, neredeyse tüm cilt sorunlarını hedefleyen mikro iğnelemeli yeni nesil kısa darbeli radyo frekansı (SRF) tedavisidir. Minimum kesinti veya yan etki ile RF sistemleri alanındaki en güvenli tedavilerden biridir.

RF yüz için güvenli midir?

RF cilt sıkılaştırma, Amerikan Kozmetik Cerrahi Kurulu tarafından onaylanmış bir cerrah tarafından yapıldığında genellikle güvenli kabul edilir. İşlem yanlış yapılırsa, yanmak mümkündür. En yaygın yan etkiler şunlardır: geçici şişlik.17 Tem 2020

RF Mikroiğneleme ağrılı mıdır?

Mikroiğneleme nispeten ağrısız bir prosedür olmasına rağmen, yine de biraz rahatsızlık hissedebilirsiniz. Altı ay içinde yaşayabileceğiniz ağrıyı en aza indirmek için işlem öncesi ve sonrası yapabileceğiniz birkaç şey vardır.

RF cilt sıkılaştırma işlemini ne sıklıkla yapabilirsiniz?

RF sıkılaştırma ne sıklıkla yapabilirsiniz? Radyofrekans tedavilerinin etkileri, cilt yeni kolajen ürettiği için önümüzdeki birkaç ay içinde iyileşmeye devam edecektir. Sonuçlar tipik olarak en az altı ay sürer, ancak devam eden tedavilerde sonuçlar genellikle uzun sürelidir.

Radyo Frekans tedavisini ne sıklıkla almalıyım?

Tedaviler seanslar arasında en az bir hafta olmalıdır. Hedeflerinize ve cilt kalitenize bağlı olarak 3 ila 12 seanslık bir seri öneriyoruz.

RF'den sonra yüzümü yıkayabilir miyim?

Tedaviden sonra cildi şiddetle ovmayın, yüzünüzü nazikçe yıkayın ve normal cilt bakımı rutininize devam edin. ... Tedaviden sonra birkaç gün ila bir hafta süreyle tedavi edilen bölgelerde olası bir hassasiyet, şişlik, sıcaklık ve kızarıklık BEKLEYİN.

RF yağ eritir mi?

 • Sonuç olarak, evet RF sıkılaştırabilir AMA, aynı zamanda bu süreçte genellikle yağ hücrelerini de yok eder.
 • Tedavi sonrası bakım (3-7 gün) tedavi sonrası
 • Günde 6-8 bardak su için.
 • Güneşlenmek yok, saunalar, sıcak banyolar.
 • Alkollü içecek yok (en az 2 gün)

Güneşten koruyucu krem kullanın. Hangisi daha iyi RF veya HIFU?

HIFU, daha kesin ve daha yoğun fraksiyonel ultrason enerjisi sağlarken, RF toplu ısıtma stratejisine dayanır. ... HIFU, dermisin çok daha derinlerine iner ve SMAS katmanına ulaşabilir. RF ise HIFU kadar derine inmeyecek.

RF radyasyonu tehlikeli midir?

Dokunun RF enerjisiyle ısıtılmasından kaynaklanan biyolojik etkiler genellikle "termal" etkiler olarak adlandırılır. RF enerjisinin biyolojik dokuyu hızla ısıtma yeteneği nedeniyle çok yüksek seviyelerde RF radyasyonuna maruz kalmanın zararlı olabileceği uzun yıllardır bilinmektedir.

RF radyasyonunu ne engeller mi?

Bakır, radyo frekansı (RF) koruması için kullanılır, çünkü radyo ve diğer elektromanyetik dalgaları emer.

 • Mide bulantısı ve kusma
 • Baş dönmesi ve oryantasyon bozukluğu.
 • Zayıflık ve yorgunluk.
 • Saç kaybı.
 • Bloody vomit and stools from internal bleeding.

RF korumasının topraklanması gerekiyor mu?

When it comes to high-frequency shielding, the shield must be grounded at both ends. For the cable shield to be effective when grounded at both ends, one must first avoid using the shield as a return path.